Firma budowlana APINWEST

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, posiadamy wykwalifikowaną kadrę ludzi. Zdobyta wiedza, wspólna pasja i chęć wykonywania usług na najwyższym poziomie przekładają się na profesjonalne podejście do każdego Klienta. Gwarantujemy jakość wykonania, komfortową współpracę i powodzenie całego projektu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, uzasadnimy ich wybór dzięki temu będziesz mieć pewność, że znamy się na budownictwie i warto właśnie NAM powierzyć budowę swojego domu.

Indywidualne podejście do Klienta

Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W trosce o Państwa wygodę doradzamy i pomagamy w procesie kompleksowej realizacji inwestycji. Aby droga wiodąca do wspólnego zakończenia realizacji okazała się dla Państwa prosta i przyjemna, stale pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kompleksowa usługa

Kompleksowa usługa budowy – generalny wykonawca to oszczędność czasu i nerwów. Decydując się na współpracę z APINWEST oddajesz w ręce profesjonalistów cały proces budowy domu. Zapewniamy Cię, że będzie on przebiegał sprawnie zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i sztuką budowlaną.

Przejrzystość i gwarancja stałej ceny

Powiemy Ci z góry, ile Twój dom będzie kosztował i damy Ci gwarancję tej ceny na 12 miesięcy. Gwarancja niezmienności to pewność, że kwota pobranego kredytu wystarczy na realizację inwestycji.

Wsparcie na etapie projektowym oraz wykonawczym

Na podstawie wieloletniego doświadczenia wiemy, że nie ma dwóch identycznych domów, ponieważ oczekiwania i potrzeby każdej rodziny są inne. Jeśli podoba ci się dom z naszej oferty ale nie spełnia twoich oczekiwań i chciałbyś wprowadzić pewne zmiany to możesz liczyć na nasze doświadczenie i pomoc. Rzetelnie sprawdzimy możliwości adaptacji projektu do twoich potrzeb, jej wpływ na konstrukcję, funkcjonalność wnętrza, proporcje i estetykę formy, a później poinformujemy cię o ewentualnych konsekwencjach.

Wycena projektu Twojego domu w APINWEST jest bezpłatna

Jeśli dom z naszej oferty, nie spełnił Państwa oczekiwań zachęcamy do wybrania projektu gotowego z innego biura projektowego. Prosimy o napisanie do nas maila wraz z informacją o nazwie projektu oraz z jakiego biura pochodzi, przygotujemy wycenę. Wycena jest bezpłatna a czas oczekiwania wynosi 3 dni robocze. Dzięki takiej wycenie będziecie Państwo mogli zaplanować budżet lub zmienić projekt jeśli się okaże, że cena przewyższa jego założenia.

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do siedziby w Chojnicach oraz do naszych przedstawicieli regionalnych. Znajdziesz ich w Słupsku, Bydgoszczy, Poznaniu, Starogardzie Gdańskim, Luboniu, w Malborku oraz Tczewie.

 

top